COOLERS CASE FAN 120mm XIGMATEK LED RGB FIXED X20F

Варијанта:
+
490 ден.
0 ден.

Не е достапен

Начин на испорака
 • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 5000 денари
 • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
 • Плаќање при подигнување
 • Фактурно плаќање
Сподели:
Опис
 • Product name Xigmatek X20F RGB 120 mm
 • Color Black
 • LED color Multicolored
 • Connector(s) Molex (4-pin) Male
 • PWM No
 • Cooling type Active (fansink)
 • Heat Pipe No
 • Fan diameter 120 mm
 • Max airflow 40.6 CFM
Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе