CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB 2.0

Варијанта:
+
3 890 ден.
0 ден.

Не е достапен

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 5000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Опис

CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB 2.0
 Close-Loop AIO CPU Liquid Cooler
 240 Radiator
 Dual SickleFlow 120mm
 RGB Lighting
 3rd Gen Dual Chamber Pump for AMD Ryzen/Intel LGA1200/1151
 MLW-D24M-A18PC-R2

Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе