Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition socket 1700

Варијанта:
+
2 790 ден.
0 ден.

Не е достапен

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 5000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Опис

Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition socket 1700
 Black Edition
 Intel LGA 2066/2011-v3/2011/1151/1150/1155/1156/1366/1700
 AMD AM5*/AM4/AM3+/AM3/AM2+/ AM2/FM2+/FM2/FM1
 Dimensions 120(L) x 79.6(W) x 158.8(H) mm
 Heat Sink Material 4 Heat Pipes / Aluminum Fins / Direct Contact
 Fan Dimensions 120(L) x 120(W) x 25(H) mm
 Fan Quantity 1 PC
 Fan Speed 800-2
000 RPM (PWM) ± 10%
 Fan Airflow 42 CFM (Max)
 Fan Air Pressure 2.9 mm
 Fan Noise Level 6.5-26 dBA
 Fan Power Connector 4-Pin (PWM)
 Fan Rated Voltage 12 VDC
 RR-212S-20PK-R2

Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе