COOLERS CPU ARCTIC ALPINE 12 PASSIVE Intel 1156,1155,1151,1150,1200 ACALP00024A

Варијанта:
+
590 ден.
0 ден.

Не е достапен

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 5000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Опис

Intel Socket:

1156, 1155, 1151, 1150, 1200

AMD Socket:

 

Ram Clearance:

unlimited

Operating Ambient Temperature:

0—40 °C

Heatsink

Heatpipes:

0

Fin Material:

Aluminum

Number of Fins:

20

Fin Thickness:

0.8—1.6 mm

Thermal Paste:

MX-2 pre-applied

Noise Level:

0 Sone

Current:

0 A

Connector:

 

Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе