Cooler Master i30 CPU Cooler

Варијанта:
+
290 ден.
0 ден.

Не е достапен

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 5000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Опис

Cooler Master i30 CPU Cooler
 92mm Low Noise Cooling Fan & Heatsink for Intel Socket LGA 1150/1151/1155/1156/1200 (i30)
 RH-I30P-26FK-B1

Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе