A-Data 512GB SSD

Варијанта:
+
2 890 ден.
0 ден.

Не е достапен

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 5000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Опис
A-Data 512GB SSD
SU750 SATA 6Gb/s 2.5" Solid State Drive
High Endurance 400TB TBW
R/W speed up to 550/520MB/s
ASU750SS-512GT-C
Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе