OUTLET A520, Ryzen 5 5500, 16GB DDR4-3200, RТX3060Ti, 1GB NVMe

Варијанта:
+
39 990 ден.
48 990 ден.

Не е достапен

Гаранција на refurbished графичка картичка 6 месеци, на останатото 2 години. 

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 10000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе