NZXT H5 Flow Black

Варијанта:
+
4 990 ден.
6 890 ден.

Не е достапен

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 10000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Опис

Dimensions

W: 230mm H: 494mm D: 494mm (Without Feet)

Weight

12.1 kg

Motherboard Support

Mini-ITX, Micro-ATX, ATX and EATX (Up to 272mm or 10.7-inches)

I/O Ports

1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.1 Gen 1 Type-A 1 x Headset Audio Jack

Filters

All Air Intakes

Expansion Slots

7

Drive Bays

2.5”: 7 3.5”: 2+1

Radiator Support

Front: 2 x 140 or 3 x 120mm with Push/Pull Top: 2 x 140 or 3 x 120mm Rear: 1 x 120mm

Fan Support

Front: 3 x 120/2 x 140mm (3 Aer F120 Case Version included) Top: 3 x 120/2 x 140mm Rear: 1 x 140 (1 Aer F140 Case Version included)

Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе