Insomnia Shadow Storm: i7 13700KF, RTX 4070Super 12GB, 32GB DDR5-6000, 1TB NVMe

Варијанта:
+
111 990 ден.
0 ден.

Не е достапен

3 години гаранција на цела конфигурација.

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 10000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе