ASUS ROG RYUJIN 240

Варијанта:
+
11 790 ден.
0 ден.

Не е достапен

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 5000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Опис
ASUS ROG RYUJIN 240
 all-in-one liquid CPU cooler with color OLED
 Aura Sync RGB and Noctua iPPC 2000 PWM 120mm radiator fan
 Fan: 2 x Noctua NF-F12 industrial
 PPC 2000 PWM
 Fan size: 2 Fan Slots (120mm)
 90RC0030-M0UAY0
Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе