A520 / Ryzen 5 3600 / 16GB DDR4-3200 / GTX 1660 Super 6GB / 1TB NVMe

Варијанта:
+
34 490 ден.
0 ден.

Не е достапен

Гаранција: 2 години на цела конфигурација

Начин на испорака
  • Бесплатна достава во градско подрачје на Скопје за нарачка со вредност поголема од 10000 денари
  • Подигнување од нашата продавница
Начин на плаќање
  • Плаќање при подигнување
  • Фактурно плаќање
Сподели:
Коментари
Се уште нема прегледи
Напиши препорака
Име*
E-адреса
Внеси коментар*
За квалитетно корисничко искуство овој сајт користи колалчиња ("cookies"). Читај повеќе